ANA SAYFA   KİMLİK   BAŞVURU   UZMANLIKLAR   RAPORLAR   MAKALE   DANIŞANLAR   İLETİŞİM

      Danışmanlık Başvurularınız için;


      1- Aşağıdaki form doldurularak gönderildiğinde, sözleşme ve talep konusu belgeler için 24 saat içinde istekli ile iletişim kurulacaktır.

      2- Elektronik imza sahiplerince aşağıdaki UYAP Editörle hazırlanmış başvuru formu indirilip doldurularak e-imza ile imzalanıp, talep konusu
      belgelerle birlikte (word, UYAP Editör udf, jpeg resim ve PDF formatında) basvuru@mufettis.com.tr adresine gönderildiğinde, 24 saat içinde istekli ile       iletişim kurulacak ve varılan anlaşmaya göre tarafımızca elektronik olarak imzalanan, aşağıda örneği bulunan sözleşme istekliye gönderilecek, istekli tarafından       da sözleşmenin elektronik imza ile imazalanıp danışmana gönderilmesi ile sözleşme akdedilmiş olacaktır.

      3- Telefon ile (0505 514 79 38) başvuru halinde sözleşme ve talep konusu belgeler için 24 saat içinde istekli ile iletişim kurulacaktır.

      4- Şimdilik meslek mensubu kişiler (Avukat, Mali Müşavir, İş Güvenliği Uzmanı vb), şahıs ve sermaye şirketleri, kamu kurumları dışında danışmanlık hizmeti    verilmediğinden, kişisel başvuru yapılmaması rica olunur.

      E- İmzalı başvuru formu için TIKLAYIN        E- İmzalı sözleşme metni için TIKLAYIN        Word sözleşme metni için TIKLAYIN